apple-256262_640-1

Nowe książki

Nowe książki tylko w księgarniach.

Czy książki odeszły do lamusa?

Jak wiadomo obecnie my jak i także nasze dzieci żyjemy w dobie komputerowej oraz w dobie internetowej. Między innymi w związku z tym już za niedługo dzieci w szkołach zamiast robić notatki w zeszytach będą robiły notatki w tabletach czy też na laptopach. Świat idzie do przodu i musimy się z tym pogodzić oraz po prostu nadążać nad tym światem. Gdybyśmy troszkę przysłowiowo „zaspali” to za tym światem nadążyć byśmy już nie zdążyli i to na pewno. Musimy wiedzieć także, że nie możemy do końca nastawiać się na nie jeśli chodzi o technologię. Musimy być na nią otwarci. W dzisiejszych czasach zdecydowanie nie damy sobie rady, ani my ani nasze dzieci bez telefonu, komputera, nawigacji samochodowej czy też tabletu i konsoli do gier. Musimy być na takie rzeczy otwarci. W miejscu stać nie możemy na pewno. Musimy także wiedzieć, że technologia nowoczesna to dla nas naprawdę większe możliwości oraz łatwiejsze życie. Łatwy przykład: kiedyś nasze mamy i babcie w szkołach liczyły za pomocą liczydeł, my liczyliśmy już na kalkulatorach, a nasze dzieci równania matematyczne rozwiązują za pomocą swoich nowych oraz modnych smartfonów. Książki wydawać, by się mogło, że odeszły już do lamusa. Jednak czy oby na pewno jest to prawda? Jest to prawda, ale tylko po części. Bowiem wiele osób czyta teraz swoje ulubione książki na czytnikach ebook. Jednak inni wolą książki papierowe czyli książki tradycyjne. Tak czy siak jednak książki są w naszym życiu wciąż bardzo ważne.

Nowe książki – tylko w księgarni.

Dla prawdziwych moli książkowych musi być ogromnym koszmarem fakt, że książki zajmują bardzo dużo miejsca. W związku z tym w małych mieszkaniach czy też nawet w niektórych domach jednorodzinnych nie ma nawet ich gdzie składować. Niestety jest to niemały problem. Musimy mieć to na uwadze.Może dla tych osób dobry by był czytnik ebook. Jednak niektórzy nie wyobrażają sobie czytania książek bez trzymania prawdziwej w ręku oraz poczucia jej zapachu. W związku z tym idealnym sposobem będzie nie kupowanie książek, ale ich wypożyczanie z biblioteki. Biblioteka jest niezłym miejscem i wypożyczanie książek jest także idealną czynnością. Jednak nie w jednym wypadku. Jaki to wypadek? Mam tutaj na myśli nowe książki. Nowych książek to raczej w bibliotece nie znajdziemy, choćbym nie wiem jak bardzo je znaleźć chcielibyśmy. Nowe książki znajdziemy tylko i wyłącznie w księgarni. A co za tym idzie to skoro jest to księgarnia to musimy książki kupić. A z kolei skoro książki mamy zamiar kupić to musimy wziąć pod uwagę to, że musimy gdzieś je pomieścić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>